FluControl

Najsilniejszy lek na przeziębienie i grypę

FluControl MAX to maksymalne dawki substancji czynnych.*
Dlatego jedna tabletka wystarczy, aby poczuć ulgę od uciążliwych symptomów choroby. FluControl MAX działa na wiele objawów grypy
i przeziębienia:

  • 1 Łagodzi ból i gorączkę
  • 2 Zmniejsza ilość wydzieliny z nosa
  • 3 Zmniejsza obrzek błony śluzowej

FluControl MAX

Kiedy grypa i przeziębienie pokazują się ze swojej najgorszej strony, nie warto wybierać pomiędzy rozwiązaniami kompleksowymi a produktami o wysokich dawkach substancji aktywnych.

Dlatego powstał FluControl MAX. Jest to kompleksowy lek przeciw objawom grypy i przeziębienia, który zawiera największą dawkę środka przeciwgorączkowego i przeciwbólowego w jednej tabletce.**

Substancje czynne leku FluControl MAX

1 tabletka (1 dawka) FluControl MAX zawiera:

  • 650mg paracetamolu
  • 10mg chlorowodorku fenylefryny
  • 4mg maleinianu chlorfenaminy
  • * W odniesieniu do linii produktów FluControl w postaci tabletek.
  • ** Wśród leków złożonych przeciw objawom grypy i przeziębienia, w których środkiem przeciwgorączkowym i przeciwbólowym jest paracetamol.

Reklama TV

Przed użyciem zapoznaj się z ulotką, która zawiera wskazania, przeciwwskazania, dane dotyczące działań niepożądanych i dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania produktu leczniczego, bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.

FluControl Max, tabletki powlekane: paracetamol 650 mg, chlorowodorek fenylefryny 10 mg, maleinian chlorfenaminy 4 mg. Wskazania do stosowania: Leczenie objawowe przeziębienia i grypy, przebiegających z gorączką, słabym lub umiarkowanym bólem, obrzękiem błony śluzowej nosa z tworzeniem wydzieliny. Łagodzi ból i gorączkę, zmniejsza ilość wydzieliny z nosa, zmniejsza obrzęk błony śluzowej nosa. Przeciwwskazania: Produktu leczniczego nie należy stosować u pacjentów: z nadwrażliwością na substancje czynne lub którąkolwiek z substancji pomocniczych, z ciężką niewydolnością wątroby, z ciężką niewydolnością nerek, z nadciśnieniem tętniczym, z ciężkimi chorobami sercowo-naczyniowymi (takimi jak choroba wieńcowa, dławica piersiowa), z tachykardią, z zaburzeniami rytmu serca, z nadczynnością tarczycy, z jaskrą, leczonych inhibitorami monoaminooksydazy (IMAO) i przez 2 tygodnie od ich odstawienia, u dzieci poniżej 12 lat, u kobiet w ciąży i karmiących piersią. Podmiot odpowiedzialny: Aflofarm Fabryka Leków Sp. z o.o.